Zapraszamy Państwa na zmysłowe rytuały pielęgnacyjne. Salon Lafayette jest autoryzowanym instytutem Kerastase w którym nasi fryzjerzy specjalizują się w diagnozie skóry głowy i włosów, doborem odpowiedniej pielęgnacji oraz zabiegów. Dzięki temu każda pielęgnacja zostanie odpowiednio spersonalizowana do Waszych potrzeb. 

 

Instytut Kerastase

Wróć

Rytuał Fusio Dose - to ponad 20 wariantów pielęgnacji o natychmiastowym efekcie. Skorzystaj z jednego z pośród 4 koncentratów w połączeniu z jednym z 5 boosterów by zachwycić pięknem swoich włosów. Po aplikacji spersonalizowanej kompozycji - wzmocnimy efekt odpowiednią maską a całość wymodelujemy przy użyciu odpowiedniego produktu teksturyzującego.

 

koszt: od 110 zł 

1. Rytuał Fusio Dose

 

Odkryj nowość Extentioniste - Program Treningowy dla osiągnięcia długich włosów. Sprawia, że włosy są mocniejsze, ze zmniejszoną ilością rozdwojonych końców i złamań. Protokół wyraźnie wzmacnia włosy od nasady aż po same końce dla osięgnięcia pięknych i długich włosów. Włosy są mocniejsze, lśniące - a co najważniejsze nie wykruszają się. Pozwala zapuścić zdrowe włosy z objętością od nasady - po same końce.

 

koszt: od 110 zł 

2. Protokół Extentioniste #TreningWłosów

 

Przedstawiamy zabiegi Kerathermie oraz Keratherapy - rewolucje w odbudowie oraz odżywieniu włosów. Są to silnie skoncentrowane formuły które wprowadzamy do włosów poprzez kauteryzacje. Dzięki nim przywrócisz piękno Twoim włosom i zachwycisz jego blaskiem. Zabieg składa się z dwóch odpowiednich kąpieli, dwóch koncentratów z boosterem które wprowadzamy poprzez kauteryzację, aplikacji silnej maski odbudowującej oraz wygładzeniu na odpowiednią teksturyzację. 

 

koszt: od 110 zł 

3. Protokół Kerathermie/Keratherapy

 

Strona Główna

O Nas

Usługi

Galeria

Umów wizytę on-line

Kontakt

Protokół Nutritive to najsilniejszy zabieg nawilżający. Dzięki specjalnie skoncentrowanej formule - jesteśmy w stanie uzyskać odpowiednio spersonalizowaną mieszankę dla różnego rodzaju suchości i grubości włosów. Nasz fryzjer konsultant zbada stopień suchości włosów i na tej podstawie przygotuje dla Ciebie odpowiedni zabieg z trzech silnie nawilżających elementów w odpowiednich proporcjach.

 

koszt: od 110 zł 

4. Protokół Nutritive

 

© 2022 by Studio Mandi